osada
Wynajem pokoi, wynajem domków, noclegi na warmii Ekoagrotyrystyka, Wypoczynek, Noclegi, Imprezy, konferencje, warsztaty, Wesele plener fotograficzny, obserwacja przyrody, natura, spokój, łaki, pola Konie, jazda konna, nauka jazdy konnej, zwierzęta gospodarcze, kozy, kury Stodoła biesiadna, imprezy, wesela, dębowa klepka, rustykalnie, przaśnie, wiejsko, z klimatem Wesela z klimatem, nietypowe wesele, wesele wegańskie, wesele wegetariańskie, wesele bezglutenowe, wesele mięsne, wesele myśliwkie, wesele staropolskie Ptaki, obserwacja ptaków, bociany, czaple Jedzenie ekologiczne, eko jadło, jajka, sery kozie, lider kozich serów, wytwórca ekologicznych wyrobów spożywczych Jeziora, stawy, woda, sporty wodne, kajaki, wycieczki kajakowe, łowienie ryb Tańce, imprezy ludowe

42 jajka czyli jak się zaczęłam spełniać w nowej roli :)

Mąż wyjechał na weekend ale gospodarstwo działa przecież. I cóż? 42 jajka ze zbioru piątkowego i poczułam się bardzo zadowolona. No nawet uśmiechnęłam się do tego wiaderka z jajami:).

Nie, nie, ja nie oszalałam ja po prostu znajduję frajdę w tym co zaczęłam robić i czym się zajmować nie tak dawno temu. A moja Babcia Wacława to byłaby ze mnie dumna jakby widziała, jak skubię koguta i szykuję dla moich miłych weekendowych Gości. Goście spędzili u na kilka dni listopadowych, brrrrr i wyjechali :(. Posmakowały im moje sery i nawet chwalili moje gotowanie :). Zanabyli u mnie parę smaczków eko żywności. I oczywiście dostali parę gratisów do konsumpcji, bo od nas mało kto wyjeżdża z niczym.

Na kuchni czeka mleko kozie – będzie jakiś ser z tego, tylko zastanawiam się jaki zrobić :). Jak się tak dłużej pozastanawiam to już tylko twaróg powstanie. Miło się tak siedzi przy kawuni, palącym się kominku i się rozmyśla… wyjątkowo w ciszy. To może niech ten twaróg jednak….